ul. Sądecka 7,
34-700 Rabka-Zdrój

Otwarte od 9:00 do 17:00
W soboty od 9:00 do 14:00

Kontakt

Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakieś pytania :)

tel. 18 26 77 649698 090 649
e-mail:  zdrowie@brat.pl

Najczęściej zadawane pytania

Zapoznaj się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

Przy zamówieniach o wartości poniżej 200 zł opłata za przesyłkę wynosi 16,50 zł przy przesyłce ważącej do 30 kg. Przy cięższych paczkach kalkulujemy tę opłatę indywidualnie.
Przy zamówieniach o wartości powyżej 200 zł koszta przesyłki pokrywa sklep Bio Smaki Świata.
Przy zamówieniach za minimum 50 zł dowieziemy produkty zakupione w sklepie Bio Smaki Świata na terenie Rabki-Zdroju i Chabówki. koszt takiej dostawy to 5 zł.
Istnieje również możliwość odebrania produktów w sklepie stacjonarnym, w Rabce-Zdroju, ul. Sądecka 7a.


Za zamówienie można zapłacić przelewem bankowym lub w systemie automatycznych płatności "Transferuj.pl" Można również zapłacić za produkty przy odbiorze podczas dowozu w Rabce-Zdroju i Chabówce oraz w sklepie stacjonarnym, w Rabce-Zdroju, ul. Sądecka 7a.


Przesyłka zostanie nadana w dniu zaksięgowania płatności. Przy płatności w systemie "Transferuj.pl" jest to ten sam lub kolejny dzień ( w zależności od pory dokonania zakupu). Na przesyłkę Pocztą Polską czeka się 2-4 dni. Przesyłka kurierska powinna dotrzeć w ciągu 1-2 dni od nadania.


W przypadku zamówień dokonanych do godziny 16:00 dowóz realizowany jest tego samego dnia w godzinach 17:00 - 19:00. Zamówienia dokonane po godzinie 15:00 dowozimy w dniu następnym w tych samych godzinach. Można również w adnotacji do zamówienia lub telefonicznie podać preferowany czas odbioru produktów.


Dla naszych Klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę w naszym Programie Lojalnościowym. zbierasz Punkty - zbierasz Rabat. Za każdą wydaną złotówkę otrzymasz jeden Punkt w naszym Programie Lojalnościowym. 50 Punktów (50 zł wydanych) = 2 zł Rabatu, który możesz wykorzystać w dowolnym momencie. Punkty oczywiście się kumulują :)
Dla Klientów naszego sklepu stacjonarnego w Rabce-Zdrój, którzy posiadają Kartę Stałego Klienta, oferujemy ponadto stały Rabat 2% na wszystkei zakupy po wydaniu pierwszych 50 zł :)


Adresy i dane kontaktowe naszych Klientów przechowywane są na zabezpieczonym serwerze i nikt poza pracownikami sklepu oraz ew. dostawców (kurier, Poczta Polska) nie ma do nich dostępu. Nie są one wykorzystywane w żaden inny sposób poza realizowaniem zamówień i dostaw.

Napisz do nas :)


Fields marked with a * are required